השתלות שיניים

בעזרת תכנון ממוחשב של תהליך ההשתלה, ניתן לקבוע את מיקומם של השתלים באופן אופטימלי ולאחר הטיפול לחזור מהר לשגרת החיים

השתלת שיניים ממוחשבת מגדילה את הסיכוי להצלחת הטיפול – השתלות שיניים בעזרת הדמיית מחשב מבטיחה מיקום מדויק של השתלים ומגדילה את הסיכוי להצלחת הטיפול. מומחה שיקום יחד עם כירורג בדיון משותף מחליטים על המיקום המתאים וכמות השתלים הנדרשת.

השתלת השיניים הוא תחום בו ההצלחה נמדדת לאורך זמן. אלפי מטופלים שכבר טופלו ע"י רופאי הדסה דנט-על יעידו על הטיפולים המוצלחים שעברו במרפאה שלנו, על היחס החם והאוזן הקשבת שמצאו אצלנו וכמובן, על הטיפול המקצועי.

על הרופאים – מתבצעים אך ורק ע"י 2 כירורגים מומחים: ד"ר צביקה לסטר, שעד לאחרונה ולאורך שנים רבות ניהל את מח' פה ולסת בבי"ח פוריה שבטבריה, וד"ר ברונו קריינר, מומחה לכירורגיה.

על ההליך – הליך החדרת השתל הוא ההליך המרכזי בהשתלה והוא מבוצע לרוב בהרדמה מקומית בלבד (ניתנת אפשרות לבצעו גם בהרדמה מלאה, בעיקר למי שחושש מההליך עצמו). בעולם קיים מגוון רחב למדי של שתלים ולרוב ימליץ הרופא למטופל באיזה שתל להשתמש. השתלים הדנטלים מתחברים לעצם, מה שהופך אותם לאופציה היחידה לשיקום פה בשיניים קבועות.

"אנו רוצים לשפר את איכות החיים והשמחה של מטופלינו, בעזרת טיפול בהרדמה מלאה אנו מאפשרים זאת לאחוז גדול מהאוכלוסייה שאינו יכול לעבור טיפול שיניים שגרתי"